Vizualizácie Domoss

Požiadal som Apex(projektanti našeho domu – projekt Muzo) aby by mi odporučili dobré kuchynské a kúpeľňové štúdio. p.Čerňak z Apexu dokonca zašiel do tohoto štúdia (Kuchynské štúdio DOMOSS, Vajnorská 98/A,Bratislava) so mnou a dohodol stretnutia z návrhármi. Patrí mu odo mňa veľké poďakovanie, lebo boli úplne skvelý. Čakal ma už hotový návrh kuchyne ktorá sa mi okamžite zapáčila. Veľmi milá slečna mala so mnou dosť trpezlivosti a poukazovala mi všetko čo sa kuchyne týka. Vysvetlila mi ktoré veci sú praktické a ktoré naopak nie. Strávili sme výberom dosť času, ale myslím, že výsledok stojí zato a už teraz sa teším na realizáciu.

 

 

vizualizácia kuchyne:

 

Do kúpeľne mi nebolo potrebné až tak hovoriť, lebo tam som už mal jasnú predstavu. No pomohli mi však skombinovať kvalitné sanity v prijateľných cenách, navrhli všetko tak, aby pekne spolu lícovalo a naozaj som videl snahu priblížiť sa čo najviac mojej predstave.

 

Záver je že Domoss ma veľmi kvalitných a profesionálnych návrhárov no aj neskutočne nádherný sortiment zariadenia či už do kuchyne, alebo kúpelne. Teším sa keď si po dokončení domu vezmem do ruky fotoaparát a toto všetko budem môcť zachytiť aspoň tak dobre ako sú ich vizualizácie.

// reklamná plocha veď sme stavali dom :)
7 Komentáre

 1. Marek Repák:

  Dobrý deň.
  Páči sa mi domček Muzo a chcel by som sa opýtať,
  za koľko sa dá postaviť hrubá stavba s oknami, škridľou, médiami
  s DPH, ak to nie je tajné. Vopred veľmi pekne Ďakujem.

  S pozdravom a prianím pekného večera.
  Marek Repák

  • Vladky:

   Dobry vecer,

   nakolko staviame na kluc neviem povedat kolko stoji stavba v takom stadiu.

 2. Keso:

  Ku kupelni ti poviem len jednu radu, premysli si kde si budes davat veci beznej potreby (zubne kefky, paska, uteraky, veci na holenie, zena vsetky kreme, maste atd) na to velmi casto zabudnu dizajneri a pri byvani treba improvizovat.

  • Vladky:

   Myslel som na tie veci a kupelnu som si navrhoval v podstate sam. Nemam rad v kupelni rozne policky a preto som volil iba jedno umyvadlo a dostatok priestoru okolo neho.

 3. Lucia:

  Dobry den. Rada by som sa informovala na vysku Vasej kuchynskej linky… myslim vzdialenost pracovnej dosky od podlahy…. vopred dakujem za odpoved.

 4. Lucia:

  Dobry den. Prosim Vas, mohli by ste ma informovat v akej vyske mate pracovnu dosku kuchynskej linky od podlahy? Dakujem.

 5. Tamara:

  Dobrý večer, touto cestou by som si Vás dovolila poprosiť o kontakt na osobu, ktorá Vám realizovala dlažbu v kúpelni (ak ste boli spokojní).
  Ďakujem.

Napíšte mi

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *